top of page
Weddings

Paslaugos

Vestuvėms

Renginių planavimo paslaugos

Planavimas ir Vedimas

Tai geriausia ką galime pasiūlyti : puikų komandinį darbą bei atsakymus į visus jūsų klausimus.

Vestuvių planavimo paslaugos

Planavimas ir koordinavimas

Jei norite, kad vestuvių planavimas taptų malonus, kupinas laukimo ir džiaugsmo - Aš, Iveta, esu jūsų paslaugoms. 

Vestuvių vedėjo paslauga

Vedimas ir DJ paslaugos

Mūsų charizmatiška komanda suteiks jums profesionalias vedimo bei įgarsinimo paslaugas, kurios nudžiugins jus ir jūsų svečius.

Private Parties

Asmeninės šventės ir gimtadieniai

Krikštynų planavimos paslaugos

Krikštynos

Krikštynos yra svarbi šventė tiek krikščioniškoje, tiek tradicinėje lietuviškoje kultūroje. Tai yra proga švęsti naujagimio įstojimą į krikščioniškąją bendruomenę. Krikštynų šventė paprastai susideda iš dviejų dalių: krikšto ceremonijos bažnyčioje ir po to sekančių šventės vaišių.

Vestuvių planavimo paslauga

Gimtadieniai

Gimtadienis yra ypatinga proga švęsti žmogaus gyvenimo metus. Tai yra laikas susitikti su šeima ir draugais, kad kartu praleistumėte malonų laiką.

Vestuvių planavimo paslauga

Kitos asmeninės šventės

Jei turite šventę, kuriai reikia  aiškios struktūros arba norite kad būtų linksma kreipkitės padėsime atrasti tai kas tinka jums.

Corporate Events

Renginiai įmonėms

Vestuvių planavimo paslauga

Konferencijos

Konferencijos planavimas yra sudėtingas procesas, reikalaujantis daug laiko ir pastangų. Tačiau, jei viską gerai suplanuosite, galėsite surengti sėkmingą ir produktyvią konferenciją. Todėl esame mes, kad padėtumėme jums pasiekti geriausių tikslų.

Vestuvių planavimo paslauga

Įmonių vakarėliai

Įmonės vakarėlis yra svarbus renginys, kuris suteikia galimybę darbuotojams atsipalaiduoti, pabendrauti su kolegomis neformalioje aplinkoje ir pasilinksminti. Tinkamai organizuotas įmonės vakarėlis gali būti puiki priemonė sustiprinti komandos ryšį, pagerinti darbuotojų motyvaciją ir darbinę atmosferą.

Vestuvių planavimo paslauga

Komandos stiprinimo renginiai

Komandos ryšio stiprinimo renginio svarba yra ta, kad jis padeda komandos nariams geriau pažinti vienas kitą, suprasti savo vaidmenis ir tikslus, bei sukurti tvirtą pasitikėjimo ir paramos pagrindą. Tai gali būti naudinga komandoms, kurios dirba kartu siekdami bendrų tikslų, nes padeda joms efektyviau bendradarbiauti ir pasiekti geresnių rezultatų.

bottom of page